Förändringar i planeringen

Det har skett några förändringar i planeringen för nätverket som kan vara bra att känna till. Alla förändringar är redan gjorda i vår digitala kalender men vi vill också informera om dem här så att ingen missar dem.

Bön och fastedagar. Vi kommer att justera när vi har våra gemensamma bön och fastedagar och från och med november avsätta den andra tisdagen i månaden och den påföljande onsdagen och torsdagen. Som vanligt kommer det att komma upp tid och plats för bönesamlingar i kalendern senast någon dag innan.

Nätverkshubben. Årets sista träff med nätverkshubben är flyttad två dagar fram till onsdagen den 26/11 kl 18:30. Som planerat träffas vi även på måndag den 27/10 kl 18:30. Som tidigare behöver man anmäla sig om man vill vara med på de här ledarträningsträffarna.

Nätverksdag. På grund av när lokalen där vi samlas i Ramlösa är ledig har vi flyttat årets sista nätverksdag till den 13/12. Vi träffas som tidigare kl 10 för en heldag tillsammans.

Tveka inte att höra av dig om du har några frågor!

kalender
Photo Credit: Judy ** via Compfight cc

Lämna ett svar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.